Ar turiu būti patyrusi/ęs rašytoja/as, kad galėčiau dalyvauti kurse?
Rašymo kursuose gali dalyvauti visos norinčios ir visi norintys. Atskiro pasiruošimo, specialių įgūdžių tam nereikia.

Ar galiu kursą dovanoti kitam žmogui?
Kūryba – didelė dovana ne tik sau, bet ir kitam/kitai. Kursą galima dovanoti kitam žmogui. Paruošiamas dovanų kuponas, kuris turi būti išnaudotas per metus laiko nuo jo įsigijimo dienos.

Ar galima už kursą mokėti dalimis?
Įprastai už kursą mokama pilna kurso suma, kuri turi būti sumokėta ne vėliau kaip savaitė iki kurso pradžios. Esant poreikiui ir suderinus iš anksto, galima mokėti dalimis, tačiau paskutinis mokėjimas turi būti atliktas iki kurso pradžios.

Ar gausiu vaizdo įrašą, jei negalėsiu dalyvauti kurso susitikime?
Taip, turėsite galimybę peržiūrėti vaizdo įrašą, kai kursas vyksta nuotoliniu būdu, tačiau negalite jame dalyvauti.  

Ar galiu kurse nuotoliniu būdu nedalyvauti nei viename užsiėmime, o tik peržiūrėti vaizdo įrašus ir mokytis savarankiškai?

Taip, galite. Jei nusprendžiate nedalyvauti nei viename užsiėmime, o tik peržiūrėti vaizdo įrašus, apie tai svarbu įspėti iš anksto, perkant kursą. Tokiu atveju galite savarankiškai, jums įprastu tempu, po kiekvieno užsiėmimo peržiūrėti vaizdo įrašus, o kurso pabaigoje, kaip ir kitos dalyvės bei dalyviai, gausite asmeninį grįžtamąjį ryšį tam tikram puslapių skaičiui.

Ar dalyvaujantys šeimos knygos kūrimo ir leidybos kurse, turėtų patys bendrauti su leidyklomis?
Šeimos knygos rankraščio redagavimas ir išleidimas yra paties kurso dalyvės/io atsakomybė. Esant poreikiui, dėl atskirų konsultacijų galima kreiptis į kurso vedėją Gabrielę Labanauskaitę. Dizaino ir maketavimo klausimai taip pat gali būti sprendžiami individualiose konsultacijose su mūsų dizaino ir maketavimo specialiste.

Kokios apimties šeimos knygos kūrimo ir leidybos kurso šeimos knyga?
Knygos apimtis priklauso nuo dalyvio/ės, pvz. 20-40 psl. ar pan.

Ar šeimos knygos kūrimo ir leidybos kursas skirtas tik rašymui apie šeimą?
Knygos turinį galima kurti pagal savo norus ir poreikius. Tai gali būti bet koks jums brangių žmonių būrys, kurių istoriją norite įamžinti – draugų, artimųjų, mylimųjų.

Ar gali šeimos knygos kūrimo ir leidybos kurse dalyvauti keli šeimos nariai, gyvenantys skirtingose šalyse?
Žinoma, tokia galimybė yra. Galima pasidalinti užduotis ir sukurti bendrą knygą, tik kiekviena dalyvė ar dalyvis turėtų sumokėti atskirą kurso mokestį.

Ar už kursus gali sumokėti įmonė ir ar tokiu atveju įmonei išrašoma sąskaita faktūra?

Taip, už kursus gali mokėti įmonė. Tokiu atveju įmonei bus išrašyta sąskaita faktūra.

Kokio dydžio grupės dažniausiai dalyvauja „IŠ TYLOS“ rašymo kursuose?

Mums svarbus asmeninis dėmesys kiekvienai dalyvei/iui ir jauki atmosfera, todėl dažniausiai grupelėse kuria ir rašo iki 12 žmonių.

Ar kursas vyks, jei nesusirinks pakankamas dalyvių skaičius?
Nesusirinkus pusei grupės dalyvių kursas neįvyksta ir yra perkeliamas į vėlesnį laiką. Dalyviai visuomet informuojami apie visus pokyčius ir paliekama galimybė rinktis.

Ar kurso dalyviai atgauna sumokėtą mokestį, jei kursas neįvyksta?
Atsitikus tokiai situacijai ir dalyvei/iui jau sumokėjus už dalyvavimą, galima palikti sumokėtą sumą ateityje vyksiančiam tokiamį pačiam kursui arba ją susigrąžinti. Jei dalyviui/ei netinka kiti laikai ir datos, mokestis grąžinamas (jei perkėlimas įvyksta dėl organizatorių kaltės).

Kaip sprendžiama situacija, jei liko mažiau nei savaitė iki kurso pradžios ir dalyvė/is nusprendė nebedalyvauti kurse?
Jei pati/s dalyvė/is nusprendė nebedalyvauti kurse ir apie tai pranešė likus mažiau nei savaitei iki kurso pradžios, dalyvavimo mokestis negrąžinamas. Jei dalyvė/is informuoja apie tokį sprendimą anksčiau (daugiau nei savaitė iki kurso pradžios) – mokestis grąžinamas.

Ar baigus kursą dalyviai gali gauti kurso baigimą liudijantį dokumentą?

Taip, kursą baigę dalyvės ir dalyviai gauna diplomą, liudijantį sėkmingą kurso baigimą ir studijuotas akademines valandas.


Jei turite papildomų klausimų, visada kviečiame kreiptis: [email protected] arba +37065784389 (Martyna)